Donica betonowa – Giovanna

Ø600 H560mm 65kg 96l

Donica Giovanna wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 60 cm
Wysokość: 56 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 65 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Doniczki betonowe to bardzo ciekawe, ponadczasowe i niebanalne rozwiązanie. Bardzo ciekawą propozycją jest donica Giovanna, która dostępna jest w kolorze szarym, czarnym lub białym. Z jej użyciem można wykonać naprawdę wiele zachwycających aranżacji. Z pewnością świetnie wpasują się zarówno w nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Doniczki betonowe to produkty z najwyższej pułki. Świetnie wpasowują się zarówno w luksusowe i nowoczesne aranżacje jak i w bardziej klasyczne wnętrza. Donicę Giovanna z powodzeniem można ustawić na zewnątrz, bez względu na porę roku. Bardzo dobrze sprawdzi się także w parku, na placach czy przy podjeździe. Z powodu dość dużej wagi, trzeba ustawiać ją tylko na sprawdzonym, solidnym podłożu.

Donice betonowe Giovanna to także bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm. Prezentują się one niezwykle atrakcyjnie, elegancko i stylowo, dlatego świetnie urozmaicą każdą przestrzeń. Można je ustawić przed drzwiami wejściowymi, w holu, czy na korytarzu. Z pewnością umilą pracę pracownikom, a oczekiwanie petentom nawiedzającym dany budynek.

Donice betonowe świetnie prezentują się w zestawieniu z roślinami o dużych liściach. Jest to sposób na odświeżenie aranżacji i stworzenie wyjątkowej dekoracji.

Właściwości materiału

Doniczki betonowe przede wszystkim są bardzo odporne i wytrzymałe. Bez obawy można je zostawić na zewnątrz bez względu na pogodę. Nie straszny im mróz, deszcz, śnieg, ani zbyt duże nasłonecznienie. Z pewnością jest to inwestycja na długie lata.

Warto jednak zaznaczyć, że z uwagi na dość duża wagę nie poleca się ustawiania donic na balkonach, czy tarasach, które są podwieszane. Ich ciężar mógłby uszkodzić konstrukcje i stworzyć zagrożenie. Ponadto ciężar donic to także spora przeszkoda przy zmianie aranżacji. Donice ciężko przenieść z miejsca na miejsca, dlatego kiedy raz się ją ustawi ciężko zmienić zamysł.

Beton to klasyczny i dość atrakcyjny materiał. Jest uniwersalny i pięknie prezentuje się w różnych aranżacjach. Z tego względu donice warto ustawiać w miejscach, w których będą dobrze wyeksponowane i wystawione na widok przechodniów. Nie wymaga on także żadnej szczególnej pielęgnacji. Jest też odporny na zniszczenia i bardzo trwały.

Tutaj

Znajdziesz szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,