Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 2

Donice z włókna szklanego Emilio 2 to niezwykle ciekawe propozycje. Są one bardzo nowoczesne, a przy tym zachwycające i praktyczne.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

13

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donice z włókna szklanego to niezwykle ciekawe propozycje. Są one bardzo nowoczesne, a przy tym zachwycające i praktyczne. Świetnie prezentują się w nich różne kompozycje roślinne. Z uwagi na duży wybór kolorów, z powodzeniem można stworzyć kompozycję, którą można świetnie dopasować do otoczenia.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donice z włókna szklanego Emilio 2, przede wszystkim bardzo atrakcyjnie prezentują się na wszelkich tarasach i balkonach. Świetnie pasują zarówno do przestrzeni zadaszonych i przeszklonych jak i otwartych.

W zasadzie można w nich posadzić wszelkie gatunki roślin. Niepowtarzany klimat stworzą trawy ozdobne, tuje, bukszpany i zioła jak np. szałwia i lawenda. Do barwienia donic używa się pigmentów najwyższej jakości, dzięki czemu włókno szklane nie ulega odbarwieniu pod wpływem działania promieni UV czy mrozu. Donice są też bardzo lekkie, można je przenieść w dowolne miejsce i nieustannie zmieniać aranżacje.

Bardzo ciekawym pomysłem jest zakupienie kilku donic i ustawienie z nich atrakcyjnej bariery wokół tarasu czy balkonu. Donice Emilio 2 można też umieścić w biurach i gabinetach. Prezentują się one bardzo schludnie i ekskluzywnie.

Właściwości materiału

Donice z włókna szklanego Emilio 2 są mrozoodporne, dlatego nie trzeba ich chować do środka w chłodne i mroźne dni. Są one tez odporne na działanie innych, szkodliwych czynników atmosferycznych. Dzięki ich niewielkiej wadze, można je dowolnie przestawiać z miejsca na miejsce i zmieniać dekoracje. Z uwagi na wagę, donice nie obciążają też balkonów, tarasów i stropów.

Wszystkie modele są ocieplane warstwą styropianu, co jest dodatkowym zabezpieczeniem dla roślin. Z palety kolorów możliwe jest dobranie najlepszej barwy, która będzie świetnie korespondowała z innymi elementami wystroju wnętrz. Jeżeli tylko klienci mają takie życzenie, możliwe jest też wykonanie donicy bez dziur odpływowych.

Warto pamiętać, aby przed użyciem donic zastosować specjalny wsad wykonany z kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku oraz odpowiednio dobranej ziemi. Ilość poszczególnych składników powinna być uzależniona do wielkości pojemnika.

Z pewnością warto zdecydować się na zakup donic wykonanych z włókna szklanego. Prezentują się one bardzo atrakcyjnie i są niezwykle praktyczne.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice z włókna szklanego Emilio 2

Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 2

100,00