Donica betonowa – Agnese

Ø1500 H290mm 132kg 209l

Donica Agnese jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 150 cm
Wysokość: 29 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 132 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Linia produktowa AGNESE to donice z betonu architektonicznego, które cechują się oryginalnym i unikalnym kształtem o średnicy 150 cm. Można nabyć je w wersji białej, szarej i antracytowej. Niezależnie od wybranego koloru donica będzie prezentowała się fantastycznie w każdej przestrzeni. Ultra Beton to bowiem minimalistyczne rozwiązanie, które doskonale wpisze się w stylistykę właściwie każdego miejsca, w którym się znajdzie.

Donice z betonu architektonicznego

Możliwości aranżacyjne

Donice z betonu architektonicznego to minimalistyczne rozwiązania, które można wykorzystywać w dowolnie wybranej przestrzeni. Można je więc śmiało zastosować w przypadku deptaku, niewielkiego ogródka, wejścia do prestiżowego salonu kosmetycznego, poważnej instytucji czy centrum handlowego. Donice betonowe AGNESE dzięki swojej nietypowej formie można wykorzystać do obsadzenia wieloma różnymi kwiatami i krzewami o mało rozwiniętym systemie korzeniowym. Kompozycje niskie i wysokie oraz mocno rozgałęzione pięknie uzupełniają wykorzystane rośliny. Postawić można również na aranżacje wykorzystujące wyłącznie zieleń, które będą równie atrakcyjne jak te stworzone z użyciem wielu rodzajów kwiatów.

Właściwości materiału

Donice z betonu architektonicznego to niezwykle trwałe rozwiązanie. Każdy produkt z tej linii został wyprodukowany w oparciu o wysokiej klasy materiał, który cechuje się wysokim poziomem odporności. Dzięki temu nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają negatywnie na materiał. Zarówno ulewne deszcze, jak i silne wiatry czy nadmiernie wysoka lub niska temperatura nie pozostawiają śladu na betonowej konstrukcji. Warto podkreślić, że kolor nie ulega wybarwieniu pod wpływem działania promieni słonecznych, co również jest niekwestionowanym atutem tego rozwiązania. Donice betonowe są ciężkie, co chroni je przed wszelkiego rodzaju aktami wandalizmu i kradzieżami. Można z powodzeniem wykorzystywać je na zewnątrz przez cały rok, bez obaw, że ulegną one zniszczeniu. Szczególna pielęgnacja w tym przypadku nie jest potrzebna. W celu utrzymania należytej czystości wystarczy jedynie przetrzeć produkt bez użycia specjalistycznych detergentów. Wszystkie donice wyposażane są w otwory odpływowe już na etapie produkcji. Istotne jest aby zapewnić swobodny odpływ wody z donicy. Ważne jest przygotowanie donicy betonowej do użytku, aby nie uległa zniszczeniu, a rośliny nie ulegną procesowi gnicia

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,