Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 3

Donice plastikowe wysokie Carlo 3 są niezwykle popularne zarówno w aranżacji domów jak i ogrodów. Ich kształt stanowi wyjątkową dekorację.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

23

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donice plastikowe wysokie CARLO 3 są niezwykle popularne zarówno w aranżacji domów jak i ogrodów. Ich smukły kształt stanowi wyjątkową dekorację i sprawia, że prezentują się one bardzo stylowo i elegancko. Z powodzeniem można w nich tworzyć bardzo efektowne kompozycje roślinne. Dodatkowa możliwość wyboru najróżniejszych kolorów sprawia, że można stworzyć zestaw niemal idealny.

Donice plastikowe wysokie – wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donice plastikowe wysokie świetnie sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Są one bardzo stylowe, a także funkcjonalne. Ich proste krawędzie i geometryczny kształt dodają im niezwykłego uroku.

Donice plastikowe świetnie będą się także prezentowały przed budynkiem. Warto wybrać kolory, które będą pasowały do elewacji i innych elementów znajdujących się w okolicy. Z uwagi na to, że donice są bardzo lekkie z powodzeniem można je przestawiać z miejsca na miejsce.
Donice z włókna szklanego CARLO 3 można także umieścić na tarasach lub balkonach. Można je ustawić np. w rzędzie na granicy podłogi. Świetnie prezentują się w nich trawy oraz kwiaty o surowym charakterze jak np. draceny czy fikusy.

Właściwości materiału

Donice plastikowe z włókna szklanego posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są mrozoodporne  i odporne na działanie innych, szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie straszne im są promienie UV. Donice przez wiele sezonów prezentują się tak samo atrakcyjnie i nie blakną.  Zwracamy jednak uwagę aby donice nie stały w miejscu gdzie stale narażone na promienie słoneczne, grozi to zżółknięciem koloru lub jego zblaknięciem. Są one lekkie, co pozwala na swobodne przestawienie ich z miejsca na miejsce. Ponadto warto wspomnieć o specjalnej warstwie ocieplenia styropianem, dzięki czemu rośliny są dodatkowo zabezpieczone  Donice, można dostać w praktycznie dowolnym kolorze, co ma bardzo duże znaczenie i pozwala na stworzenie dowolnych aranżacji.
Warto podkreślić, że przed pierwszym użytkowaniem, powinno się je odpowiednio przygotować. W tym celu konieczne jest wykonanie specjalnego wsadu z kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku gruboziarnistego oraz ziemi.
Donice plastikowe z włókna szklanego to świetny wybór, dla osób, które są zainteresowane nowoczesną i prostą aranżacją. W sklepie dostępne są nie tylko różne wersje kolorystyczne, ale także najróżniejsze kształty i wielkości.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice plastikowe wysokie Carlo 3

Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 3

100,00