Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 3

L400 x W400mm H1200mm 23kg 192l

Donica plastikowa Carlo 3 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donica jest wyposażona w dodatkową półkę, na wysokości 40 cm od górnej krawędzi.
Z tego względu otworu odpływowego nie wykonujemy.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 120 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 23 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice plastikowe wysokie CARLO 3 są niezwykle popularne zarówno w aranżacji domów jak i ogrodów. Ich smukły kształt stanowi wyjątkową dekorację i sprawia, że prezentują się one bardzo stylowo i elegancko. Z powodzeniem można w nich tworzyć bardzo efektowne kompozycje roślinne. Dodatkowa możliwość wyboru najróżniejszych kolorów sprawia, że można stworzyć zestaw niemal idealny.

Donice plastikowe wysokie – wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donice plastikowe wysokie świetnie sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Są one bardzo stylowe, a także funkcjonalne. Ich proste krawędzie i geometryczny kształt dodają im niezwykłego uroku.

Donice plastikowe świetnie będą się także prezentowały przed budynkiem. Warto wybrać kolory, które będą pasowały do elewacji i innych elementów znajdujących się w okolicy. Z uwagi na to, że donice są bardzo lekkie z powodzeniem można je przestawiać z miejsca na miejsce.
Donice z włókna szklanego CARLO 3 można także umieścić na tarasach lub balkonach. Można je ustawić np. w rzędzie na granicy podłogi. Świetnie prezentują się w nich trawy oraz kwiaty o surowym charakterze jak np. draceny czy fikusy.

Właściwości materiału

Donice plastikowe z włókna szklanego posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są mrozoodporne  i odporne na działanie innych, szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie straszne im są promienie UV. Donice przez wiele sezonów prezentują się tak samo atrakcyjnie i nie blakną.  Zwracamy jednak uwagę aby donice nie stały w miejscu gdzie stale narażone na promienie słoneczne, grozi to zżółknięciem koloru lub jego zblaknięciem. Są one lekkie, co pozwala na swobodne przestawienie ich z miejsca na miejsce. Ponadto warto wspomnieć o specjalnej warstwie ocieplenia styropianem, dzięki czemu rośliny są dodatkowo zabezpieczone  Donice, można dostać w praktycznie dowolnym kolorze, co ma bardzo duże znaczenie i pozwala na stworzenie dowolnych aranżacji.
Warto podkreślić, że przed pierwszym użytkowaniem, powinno się je odpowiednio przygotować. W tym celu konieczne jest wykonanie specjalnego wsadu z kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku gruboziarnistego oraz ziemi.
Donice plastikowe z włókna szklanego to świetny wybór, dla osób, które są zainteresowane nowoczesną i prostą aranżacją. W sklepie dostępne są nie tylko różne wersje kolorystyczne, ale także najróżniejsze kształty i wielkości.