Donica aluminiowa – Tiziano 3

Donice okrągłe z aluminium Tiziano 3 to dekoracyjne produkty o imponującej wielkości i minimalistycznym, nowoczesnym designie.

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

36

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donice okrągłe z aluminium Tiziano 3 to dekoracyjne produkty o imponującej wielkości i minimalistycznym, nowoczesnym designie. Ich stylowy wygląd sprawia, że doskonale komponują się w każdej aranżacji i stanowią subtelne tło dla dowolnych kompozycji roślinnych. Choć są lekkie, a tym samym bezpieczne dla wszystkich powierzchni, odznaczają się jednocześnie dużą wytrzymałością.

Donice do ogrodu – Ozdoba pomieszczeń i otwartych przestrzeni

Duże donice okrągłe z aluminium reprezentowane przez kolekcję Tiziano stanowią element wyposażenia. Znajduje zastosowanie zarówno we wnętrzach budynków, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki ich lekkości produktów można używać na balkonach i tarasach oraz piętrach mieszkań i lokali o charakterze publicznym. Metalowa donica o nowoczesnym, prostym kształcie sprawdzi się jako dekoracja w domu prywatnym, w hotelu, w restauracji czy biurze. Mnogość dostępnych kolorów pozwoli wkomponować ją w dowolny styl aranżacyjny, a duża forma i praktyczny kształt umożliwią wyeksponowanie każdego rodzaju roślin.

Donice okrągłe z aluminium – Lekkość i moc w jednym

Donice okrągłe z aluminium Tiziano 3 imponują swoją wielkością oraz nieproporcjonalną wręcz lekkością. Wykorzystany do ich produkcji materiał pomimo grubości wynoszącej jedynie 2 mm, wykazuje ogromną odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Nie szkodzą mu również nawet najbardziej skrajne warunki pogodowe – opady deszczu i śniegu, silny wiatr, mróz ani promieniowanie słoneczne. Dodatkowo, donice do kwiatów Tiziano 3 malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL posiadają trwałą, odporną na niszczenie powłokę. Mogą zostać wykończone z połyskiem, w macie lub z efektem metalicznym, co zwiększa ich różnorodność.

Przygotowanie donicy aluminiowej do użytku

Zakupiona w wybranym kolorze donica aluminiowa Tiziano jest gotowa do wypełnienia i wyeksponowania na dowolnej powierzchni. Aby stwarzała najlepsze warunki do rozwoju kompozycji kwiatowych należy w pierwszej kolejności pokryć jej dno warstwą kamieni lub keramzytu, które odpowiadają za właściwe nawodnienie korzeni. Dopiero na takim podłożu można umieścić siatkę cieniującą i odpowiednią ziemię, najlepiej z dodatkiem gruboziarnistego piasku. Ilość poszczególnych składników dobieramy proporcjonalnie do pojemności donicy.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Donice okrągłe z aluminium Tiziano 3

Donica aluminiowa – Tiziano 3

100,00