Donica aluminiowa – Alessio 13

L1200 x W1200mm H600mm 33kg 800l

Donica Alessio 13 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 33 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice ogrodowe mrozoodporne ALESSIO 13 to propozycja w sam raz dla osób szukającej produktów trwałych i o minimalistycznym wyglądzie. Model ten doskonale nadaje się na taras, ale sprawdzi się też w ogrodzie i w dużych hotelach. Jest wyjątkowo odporny na bardzo niskie i wysokie temperatury, więc donica może stać na zewnątrz przez cały rok.

Donice ogrodowe mrozoodporne – Estetyczny wygląd i świetne parametry techniczne

Elegancki kształt i kolorystyka, która pasuje chyba do każdego otoczenia – nowoczesna donica aluminiowa ALESSIO 13 może być ważnym elementem aranżacji. Design tego modelu to kompromis pomiędzy klasyką i nowoczesnością, a właśnie tego szukają najbardziej wymagające osoby. Prezentowane donice ogrodowe mrozoodporne wspaniale podkreślają urodę roślin, stanowiąc doskonałe, dyskretne tło dla zieleni. Nie sposób nie docenić tego, że aluminium, z którego zostały wykonane donice do kwiatów, są  mrozoodporne i nie szkodzą mu promienie UV.  Niestraszne mu są także intensywne opady deszczu i śniegu oraz silny wiatr. Aluminium nie ma szczelin i porów, dlatego woda nie może wniknąć w jego strukturę. Warto też podkreślić, że ścianki donicy ALESSIO 13 nie łuszczą się i nie pękają. Trwałość powłoki zewnętrznej wynika z zastosowania malowania proszkowego, które zapewnia także idealną gładkość i łatwe czyszczenie ścian. Do tego produkt jest lekki i można łatwo go przenieść w inne miejsce. Boczne ścianki prezentowanego modelu ocieplone są styropianem o grubości 2 centymetrów.

Jak wykorzystać jej potencjał?

Donice wysokie aluminiowe ALESSIO 13 są idealne w przypadku, gdy chcemy podkreślić urodę roślin o intrygującym kształcie i nadać im szlachetną oprawę. Aby być jak najbardziej zadowolonym z efektu, najlepiej będzie dopasować odcień donicy do koloru kwiatów, krzewów lub traw. Taka harmonijna kompozycja zachwyci zarówno domowników, jak i gości. Oferujemy możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL w wersji matowej i błyszczącej.

Przygotowanie donicy do użytku

Ważną informacją jest to, że donice ogrodowe mrozoodporne ALESSIO 13 mają otwory odpływowe. Należy je jednak odpowiednio przygotować, zanim posadzi się w nich rośliny. W donicy umieszczamy kolejno kamienie i keramzyt. Te dwie warstwy od kolejnych powinna oddzielać siatka cieniująca. Następnie wykładamy piasek gruboziarnisty i ziemię. Grubość warstw powinna być proporcjonalna do wielkości donicy.