Wyczyść
    Reset options

Donica betonowa – Seria 4

103kg 123l

Donica Seria 4 wykonana z betonu (ultra beton).

Możliwość zamówienia donicy o długości na wymiar, od metra do dwóch (co 1 cm) przy niezmiennej szerokości i wysokości.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: od 100 do 200 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga:    w zależności od długości donicy

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice betonowe z serii 4 – klasyczne donice na zamówienie

Donice na zamówienie to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostosować długość produktu do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Modele SERII 4 są donicami o klasycznym, prostokątnym kształcie dostępnymi w długościach z przedziału od 100 do 200 cm. Doskonale sprawdzą się one w przypadku średnich i wysokich roślin. Możliwość zamówienia dostępnych rozmiarów donicy sprawi, że stworzone aranżacje będą perfekcyjnie wpisywały się w przestrzeń w każdym stylu.

SERIA 4 – donice na zamówienie do przestrzeni publicznych i nie tylko

Betonowe donice na zamówienie są przede wszystkim dla aranżacji na świeżym powietrzu. Doskonale zaprezentują się w ogrodach, na tarasach, w parkach czy na placach miejskich i deptakach. Wybierają je również właściciele obiektów użyteczności publicznej. Donice z betonu mogą zostać ustawione przed wejściami lub na dziedzińcach, a także wewnątrz na parterach, na przykład w galeriach handlowych.

Donice z SERII 4 – charakterystyka ultra betonu

Produkowane z ultra betonu donice na zamówienie są dekoracjami o wielu walorach praktycznych i wizualnych. Odznaczają się wysoką trwałością i wytrzymałością na użytkowanie oraz upływ czasu. Są odporne na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wysokie i niskie temperatury. Nie łatwo ukruszyć je, rozbić czy zarysować. Odpowiednio umiejscowione nie ulegną uszkodzeniu również wskutek mrozów czy silnego zawilgocenia. Donice  ogrodowe na zamówienie z SERII 4 będą również łatwe w utrzymaniu w czystości i bardzo uniwersalne. Występują w trzech kolorach – bieli, szarości oraz czerni – co sprawia, że pasują do każdej współczesnej aranżacji. Ich jednoczesną wadą i zaletą jest natomiast duża waga. Ciężkie donice z betonu nie przewracają się w trakcie wichur i burz, a także nie stanowią łatwego celu dla złodziei i wandalów. Trudno jednak zmieniać ich miejsce położenia. Wymagają również odpowiednio solidnego podłoża.

Jak przygotować do użytku betonowe donice z SERII 4?

Betonowe donice na zamówienie mają wiele zastosowań i praktycznych zalet. Jednak aby na długo zachowały swój wygląd i wytrzymałą strukturę muszą zostać prawidłowo zamontowane. Oznacza to, że powinniśmy zadbać o zapewnienie im możliwości swobodnego odprowadzania nadmiaru wilgoci przez specjalne otwory odpływowe, które znajdują się w ich dnie.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Długość