Donica betonowa – Seria 4

Donice na zamówienie Seria 4 to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostosować długość produktu do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy
  • Długość [mm]

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donice betonowe z serii 4 – klasyczne donice na zamówienie

Donice na zamówienie to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostosować długość produktu do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Modele SERII 4 są donicami o klasycznym, prostokątnym kształcie dostępnymi w długościach z przedziału od 100 do 200 cm. Doskonale sprawdzą się one w przypadku średnich i wysokich roślin. Możliwość zamówienia dostępnych rozmiarów donicy sprawi, że stworzone aranżacje będą perfekcyjnie wpisywały się w przestrzeń w każdym stylu.

SERIA 4 – donice na zamówienie do przestrzeni publicznych i nie tylko

Betonowe donice na zamówienie są przede wszystkim dla aranżacji na świeżym powietrzu. Doskonale zaprezentują się w ogrodach, na tarasach, w parkach czy na placach miejskich i deptakach. Wybierają je również właściciele obiektów użyteczności publicznej. Donice z betonu mogą zostać ustawione przed wejściami lub na dziedzińcach, a także wewnątrz na parterach, na przykład w galeriach handlowych.

Donice z SERII 4 – charakterystyka ultra betonu

Produkowane z ultra betonu donice na zamówienie są dekoracjami o wielu walorach praktycznych i wizualnych. Odznaczają się wysoką trwałością i wytrzymałością na użytkowanie oraz upływ czasu. Są odporne na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, wysokie i niskie temperatury. Nie łatwo ukruszyć je, rozbić czy zarysować. Odpowiednio umiejscowione nie ulegną uszkodzeniu również wskutek mrozów czy silnego zawilgocenia. Donice  ogrodowe na zamówienie z SERII 4 będą również łatwe w utrzymaniu w czystości i bardzo uniwersalne. Występują w trzech kolorach – bieli, szarości oraz czerni – co sprawia, że pasują do każdej współczesnej aranżacji. Ich jednoczesną wadą i zaletą jest natomiast duża waga. Ciężkie donice z betonu nie przewracają się w trakcie wichur i burz, a także nie stanowią łatwego celu dla złodziei i wandalów. Trudno jednak zmieniać ich miejsce położenia. Wymagają również odpowiednio solidnego podłoża.

Jak przygotować do użytku betonowe donice z SERII 4?

Betonowe donice na zamówienie mają wiele zastosowań i praktycznych zalet. Jednak aby na długo zachowały swój wygląd i wytrzymałą strukturę muszą zostać prawidłowo zamontowane. Oznacza to, że powinniśmy zadbać o zapewnienie im możliwości swobodnego odprowadzania nadmiaru wilgoci przez specjalne otwory odpływowe, które znajdują się w ich dnie.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice na zamówienie Seria 4 czarny

Donica betonowa – Seria 4

10 000 000,00  Select options