Donica aluminiowa – Apollo 1

Apollo 1 to donice na schody przed dom, które wykonujemy z aluminium. Są lekkie i wytrzymałe i ocieplone od wnętrza, co chroni korzenie roślin przed zmianami temperatur.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Wariant podstawy mobilnej

Mobilna bez nóżek, Mobilna z nóżkami

Waga

10

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Wytrzymałe donice na schody przed dom

Donice do zastosowań zewnętrznych muszą być wyjątkowo solidne i wytrzymałe. W takiej roli świetnie sprawdzą się między innymi aluminiowe donice na schody przed dom – lekkie, minimalistyczne, a przy tym dobrze radzące sobie w trudnych warunkach pod gołym niebem. Model Apollo 1 to elegancka donica na nóżkach o geometrycznej bryle, która dopasuje się zarówno do wyglądu elewacji nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Jakie zalety mają donice z aluminium?

Donice na schody przed dom wykonane z aluminium są wyjątkowo lekkie i wytrzymałe jednocześnie. Ich bryłę od wnętrza wyłożyliśmy styropianem, co chroni korzenie roślin przed silnymi wahaniami temperatur. Doniczki aluminiowe są odporne na korozję i czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, wilgoć, opady czy promieniowanie słoneczne. Ich odporność zwiększa dodatkowo warstwa kolorowej farby poliuretanowej o właściwościach ochronnych. Model Apollo 1 może pochwalić się jednak nie tylko zaletami praktycznymi, ale i walorami estetycznymi. Donice na nogach prezentują się lekko i subtelnie, nadając aranżacji eleganckiego wyglądu.

Gdzie można wykorzystać donice aluminiowe?

Chociaż donice ogrodowe mrozoodporne z aluminium nadają się do dekorowania przestrzeni pod gołym niebem, to mogą stać nie tylko w ogrodach, na tarasach czy przed wejściami, ale również wewnątrz budynków. Sprawdzą się wystrojach domów prywatnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Duże donice do salonu sprawią, że aranżacja nabierze szyku. Z kolei modele ustawione w holach restauracji czy hotelów zaprezentują się w pełni profesjonalnie. Donice na schody przed dom mają również ten atut, że mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Donice wykonane z aluminium możemy wykonać w połysku lub w macie. Sprawia to, że model Apollo staje się w pełni uniwersalny. Może zdobić zarówno aranżacje w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Jak przygotować donicę aluminiową do zasadzenia roślin?

Donice ogrodowe z aluminium posiadają ocieplenie i otwory odpływowe, dlatego przygotowanie ich do użycia jest niezwykle proste. Dno donicy należy wypełnić kamieniami i keramzytem. Następnie na warstwie keramzytu układa się siatkę cieniującą i dopełnia pozostałą objętość piaskiem gruboziarnistym oraz ziemią.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice na schody przed dom Apollo 1

Donica aluminiowa – Apollo 1

0,00