Donica Stone – Leonardo

Donice Stone charakteryzują się lekkością i wytrzymałością. Donice do ogrodu Leonardo są dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. 

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

25

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

W ostatnim czasie dużą popularność zdobywają naturalne materiały. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentujemy donice Leonardo z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową. Leonardo wyróżnia się otworami odpływowymi, które zapewniają odpowiednie ujście wody. Na życzenie klienta sprzedajemy również egzemplarze bez odpływów. Donice do ogrodu produkowane przez nas występują w trzech uniwersalnych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donice do ogrodu – Donice jak kamienne

Nasze donice Stone charakteryzują się lekkością i wytrzymałością. Zazwyczaj wykorzystywane są w ogrodach i tarasach, ale biorąc pod uwagę nowoczesne trendy można ich również używać wewnątrz domu. Tego typu donice są uniwersalne, znajdą swoje zastosowanie w każdym stylu, od klasycznego do modernistycznego. Dawniej ciężko było umieścić taką ozdobę w środku mieszkania ze względu na jej wagę. Aktualnie, lekkie donice kamienne można wykorzystywać praktycznie wszędzie. Nawet najbardziej wymagający dekoratorzy wnętrz znajdą zastosowanie donic dzięki ich dostępności w trzech uniwersalnych kolorach. Donice Stone to alternatywne i tańsze rozwiązanie dla donic wykonanych z betonu.

 Zalety i wady masy kwarcowej

Donice do ogrodu wykonane z masy kwarcowej nie niszczą się pod wpływem warunków atmosferycznych. Ponadto, jeżeli powierzchnia donicy ulegnie uszkodzeniu ukrycie tego jest dość proste. Wystarczy użyć farby elewacyjnej o sprawdzonej jakości i dobrze dobranym kolorze, a nie będzie widać różnicy. Tak więc, jeśli użytkownika donicy najdzie ochota na zmianę koloru będzie to również bardzo łatwe do wykonania. Warto wspomnieć o odporności na korozję, lekkości i nowoczesnym designie. Pamiętajmy jednak, że masa kwarcowa źle znosi obecność wody. Nie powinna więc być ustawiona w miejscu gdzie woda utrzymuje się długo, gdyż może to spowodować uszkodzenie powierzchni zewnętrznej.

Przygotowanie donicy do użytku

Donice Stone to nie są zwykłe donice do ogrodu, a więc należy wspomnieć o odpowiednim przygotowaniu zanim posadzimy w nich rośliny. Na samym dole w donicy umieszczamy kolejno kamienie i kermazyt. Po tych dwóch warstwach powinniśmy umieścić siatkę cieniującą. Ostatnim krokiem jest dołożenie piasku gruboziarnistego i ziemi proporcjonalnie do wielkości donicy.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice do ogrodu Leonardo

Donica Stone – Leonardo

100,00