Donica aluminiowa na kółkach – Ernesto Mobile

L800 x W800mm H800mm 45kg 510l

Donica Ernesto Mobile wykonana jest z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie jest wykonywana z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 80 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 80 cm
Wysokość z wbudowanymi kółkami: 82,5 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 45 kg

Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice do biura aluminiowa Ernesto Mobile

Donice do biura Vittorio 4 to rewelacyjne rozwiązanie, dla wszystkich osób zainteresowanych stylem minimalistycznym i nowoczesnym. Jest to produkt najlepszej jakości, który z pewnością przetrwa długie lata w nienaruszonym stanie. Donice zawierają specjalne otwory odpływowe w podłożu, co zapobiega gromadzeniu się wody. Jest to idealne rozwiązanie na każdą porę roku. Można je ustawić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Donica do biura Ernesto Mobile utrzymana jest w nowoczesnym designie. Jest to produkt wysokiej jakości, który pięknie wkomponuje się w każde otoczenie. Z uwagi na to, że donica jest bardzo lekka z łatwością można ją przenieść z miejsca na miejsce, aby stworzyć nową aranżację. Ciekawym rozwiązaniem jest dobór koloru donicy do gatunku kwiatków, które mają być w niej zasadzone. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania każdy ogród czy wnętrze zyskają niepowtarzalny urok.
Donice do kwiatów wykonane z aluminium Ernesto Mobile, świetnie sprawdzą się w domu, w przestrzeniach publicznych, w biurach, a także w ogrodach, na tarasach i balkonach. Z uwagi na to, że są dość minimalistyczne świetnie wpasowują się w każdy styl zarówno bardziej nowoczesny jak i klasyczny.
Aby przygotować donicę do użytku trzeba w pierwszej kolejności ułożyć na dnie donicy warstwę kamieni, a potem keramzyt, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności. Kolejnym krokiem jest ułożenie maty cieniującej i piasku i odpowiednio dobranej ziemi. Do tak przygotowanego podłoża można zasadzić wybrane gatunki roślin.

Właściwości materiału

Donice do biura wykonane z aluminium Ernesto Mobile są odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne. Nie straszne im zarówno niskie jak i zbyt wysokie temperatury. Nie uszkodzi je także deszcz, śnieg czy silny wiatr. Tworzywo nie ma żadnych szczelin, ani porów w które mogłaby przedostać się woda. Warto także podkreślić, że aluminiowe donice można bez obawy kłaść na niemal każdym podłożu.
Donice do ogrodu Ernesto Mobile są także odporne na wszelkie czynniki mechaniczne oraz promieniowanie UV – ich kolor pozostanie niezmieniony. Aluminium to stosunkowo lekki materiał, dlatego z powodzeniem można zmieniać aranżacje w dowolnym momencie.
Jedyną dość poważną wadą donic z aluminium jest to, że w razie powstania jakiś uszkodzeń, bardzo trudno jest je naprawić. Zwykle konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów i całkowity demontaż oraz retusz. W przypadku mniejszych ubytków powinno wystarczyć zastosowanie kleju cyjanoakrylowego lub specjalnej masy epoksydowej.