Donica betonowa La Piccola

Ø580 H480mm 68kg 70l

Donica La Piccola wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 58 cm
Wysokość: 48 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 68 kg

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

La Piccola – nieduża donica betonowa o ogromnym potencjale dekoracyjnym

Donice dekoracyjne mają pełnić nie tylko rolę funkcjonalną, ale i ozdobną, dlatego ich design odgrywa niebagatelną rolę. Model La Piccola pozwala wprowadzić do aranżacji ponadczasową świeżość i elegancję. Donice z tej kolekcji charakteryzuje okrągły, lecz nieco nieregularny kształt. Rozmiar oraz waga sprawiają, że La Piccola może zdobić partery i place zewnętrzne. Żeby nie groziło to naruszeniem konstrukcji budynku, należy jednak zwrócić uwagę na ciężar produktu, chcąc ustawić donicę we wnętrzach czy na balkonach.

 La Piccola – donice dekoracyjne do wnętrz i przestrzeni na świeżym powietrzu

La Piccola to nieduża okrągła donica, która doskonale nadaje się do aranżacji przestrzeni prywatnych, czyli tarasów, ogrodów, altan czy balkonów. Ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość sprawdzi się również jako ozdoba o charakterze bardziej biznesowym. Donice dekoracyjne La Piccola można ustawiać we wnętrzach restauracji, hotelów, centrów handlowych, urzędów i innych budynków użyteczności publicznej. Donica z betonu dobrze radzi sobie pod gołym niebem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieszczać ją w przestrzeni parków czy placów miejskich.

Donice dekoracyjne z ultra betonu – właściwości modelu La Piccola

Ultra beton to wyjątkowy materiał o niezwykle trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne strukturze. Doskonale radzi sobie na zewnątrz i jest odporny na wiele szkodliwych czynników atmosferycznych. Zachowuje swój oryginalny wygląd niezależnie od upływu czasu. Nie wymaga również szczególnej pielęgnacji – jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Donice dekoracyjne z ultra betonu mają odpowiedni ciężar własny, aby w naturalny sposób chronić się przed uszkodzeniem w trakcie burz. Nie są także łatwym łupem dla złodziei. Ich uniwersalny design i kolorystyka sprawiają, że La Piccola dopasowuje się do każdego stylu aranżacyjnego i jest wyjątkowo ponadczasową ozdobą przestrzeni.

Jak przygotować do użytku donice betonowe?

Donice dekoracyjne z betonu są trwałe, estetyczne i zawsze na czasie, jednak aby prezentowały się nieskazitelnie nawet po latach eksploatacji należy zadbać o ich właściwy montaż. La Piccola posiada otwory odpływowe, przez które ma możliwość odprowadzania nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Konieczne jest zatem ustawienie jej na przepuszczającym wodę podłożu lub na dodatkowych nóżkach.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytkowania znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,