Donica betonowa – Rebecca

Ø660 H665mm 87kg 126l

Donica Rebecca wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 66 cm
Wysokość: 66,5 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 87 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice REBECCA są wykonane z wysokiej jakości, trwałego ultra betonu. Mają otwory odpływowe, dzięki którym nadmiar wody nie zaszkodzi roślinom, a podczas mroźnych dni- woda nie zamarznie i nie uszkodzi donicy. Wysokiej jakości tworzywo sprawia, że są to donice betonowe mrozoodporne. Dlatego bardzo dobrze przystosowują się do różnych warunków pogodowych. Ich kształt nadaje im ponadczasowego charakteru, dzięki czemu sprawdzą się idealne w rozmaitych aranżacjach.

Jakie są wady i zalety produktu?

Donice betonowe mrozoodporne są bardzo wytrzymałe i sprawdzą się, w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowanemu materiałowi jakim jest ultra beton ich ciężar zapewnia trwałość aranżacji, bez obaw, że donica REBECCA się przewróci, czy przesunie. Jest odporna na zginanie. W odróżnieniu od zwykłego betonu (1,5 N/mm2), jej współczynnik wynosi 14,0 N/mm2 – bez zbrojenia po 56 dniach. Prezentowana donica jest również odporna na ściskanie. Jej elegancja i wysoka jakość sprawiają, że można ją stosować jako idealne dopełnienie w niemalże każdym miejscu.
Ciężar, który nadaje donicy stabilności, niestety, może stanowić zagrożenie dla konstrukcji balkonów czy podwyższanych tarasów. Dlatego w tych miejscach się ona nie sprawdzi. REBBECA występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Są głosy, że przez to wybór jest ograniczony. Jednak elegancja lubi prostotę, więc czy jest to, aby na pewno wada?

Gdzie donice betonowe mrozoodporne REBECCA sprawdzą się idealnie?

Wysoka jakość donicy nadaje jej nietuzinkowego, a zarazem luksusowego charakteru. Dlatego aranżując przestrzeń można mieć pewność, że sprawdzi się ona w rozmaitych kompozycjach. Są to donice betonowe mrozoodporne, a do tego  ciężkie, dlatego najlepiej oddadzą swoje piękno na zewnątrz. Idealnie skomponują się w towarzystwie betonowych budynków czy kolumn. Staną się luksusowym dopełnieniem przestrzeni. Ponadto, ich ponadczasowy kształt i unikalny wygląd doda charakteru drewnianym konstrukcjom. Można je postawić w ogrodzie, gdzie wśród pięknej zieleni będą idealnym połączeniem natury z nowoczesnością. Dzięki zastosowaniu ultra betonu w donicach REBECCA przez cały rok można się cieszyć wymarzoną aranżacją. Odporność na promienie UV oraz mrozy, zapewnia niebywałą trwałość produktu.

Jak przygotować donicę przed rozpoczęciem aranżacji przestrzeni?

Niezwykle istotne jest ustawienie donicy tak, by woda mogła z niej swobodnie wypłynąć, przez otwór odpływowy. Jednym ze sposobów jest umieszczenie na jej dnie od 16 do 50 mm kamieni. Warto również postawić donicę REBECCA na dwucentymetrowych gumowych nóżkach. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nie można dopuścić do tego, by woda w niej zamarzła. Może to spowodować uszkodzenie donicy, dlatego by mieć pewność, że produkt jest dobrze zabezpieczony, warto zajrzeć na stronę, gdzie znajduje się szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku .

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,