Donica betonowa Hydra 2

Ø1200 H800mm 432kg 760l

Donica Hydra 2 wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 120 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 432 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica z ultra betonu – HYDRA 2

Nowoczesna technologia wykorzystująca wysokiej jakości materiały pozwoliła stworzyć tak zwane donice beton architektoniczny. Charakteryzują się one bardzo estetycznym wyglądem, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. W ofercie posiadamy donicę Hydra 2, którą proponujemy w trzech podstawowych kolorach. Są nimi: biały beton, szary beton i antracyt, czyli czarny beton. Donica nie wymaga dodatkowej obróbki, ponieważ posiada już odpowiednie otwory odpływowe.

Donica Hydra 2 i jej wykorzystanie

Donice beton architektoniczny są wykonywane z bardzo trwałego materiału, jakim jest ultra beton. Najczęściej oferowana przez nas donica Hydra 2 znajduje swoje zastosowanie jako dekoracja ogrodów. Jej wygląd powoduje, że znajdzie ona uznanie u nawet najbardziej wybrednych klientów. Upiększy ona każdy domowy dziedziniec, doda elegancji i wywoła podziw na twarzy odwiedzających gości. Oprócz zastosowania domowego można umieścić tego typu donicę w przestrzeniach miejskich np. w parkach lub w centrach miast. Dobrym pomysłem jest umieszczenie oferowanej donicy w aranżacji, która składa się także z dekoracji metalowych oraz drewnianych.

Warto odpowiednio przygotować donicę po zakupie.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Donica Hydra 2 – moc zalet, mało wad

Donicę Hydrę 2 wzoruje bardzo piękny wygląd. Donice beton architektoniczny są wykonywane z ultra betonu, który umożliwia tworzenie bardzo solidnych produktów o wymyślnych kształtach. Materiał ten jest odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nie ma konieczności przenoszenia jej na zimę do zamkniętego pomieszczenia. Donica Hydra 2 jest bardzo wytrzymałym produktem odpornym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Cecha ta powoduje, że donica będzie wzorować się bardzo długą żywotnością. Donica ponadto posiada otwory odpływowe, co uchroni ją przed nadmiarem wody.

Za wadę można uznać bardzo dużą wagę donicy. Można jednak zamienić ją w zaletę, ponieważ ogromna waga wiąże się z jej stabilnością. Znacząca waga uniemożliwia również postawienie donicy Hydra 2 na balkonie lub podwieszanym tarasie. Nieprzestrzeganie tej zasady może narazić konstrukcję budynku na naruszenie.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,