Donica Stone – Luigi

L400 x W400mm H800mm 16kg 95l

Donica Luigi z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową.

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

WYMIARY DONICY:
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 4 – 5 mm
Waga: 16 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową Stone Luigi to świetne rozwiązanie do wnętrz, ogrodów, a przede wszystkim na tarasy. Donice Stone Luigi stanowią idealną większą aranżację lub mogą pojedynczo ozdabiać dany kąt. Ze względu na swój ponadczasowy design, donice balkonowe będą pasować do każdego stylu, począwszy od klasycznego, skończywszy na modernistycznym. Będą świetną ozdobą każdej kuchni, salonu, a nawet wejścia do domu jednorodzinnego. Ze względu na otwory odpływowe, z jakimi produkowane są w standardzie donice Stone, świetnie sprawdzą się na tarasie, a także balkonie.

Wady i zalety materiału donic Stone.

Zalety. Największą zaletą donic Stone jest ich lekkość – są one znacznie lżejsze niż donice betonowe. Wnętrze ścianek ocieplone 2cm warstwą styropianu w celu ich wzmocnienia oraz ochrony dla korzeni roślin. Są one również odporne na mróz, działanie ciężkich warunków atmosferycznych, promienie UV oraz korozję. Donice balkonowe wykonane są z połączenia włókna szklanego i żywicy poliestrowej, dzięki czemu ich powłoka jest twarda i odporna na drobne uszkodzenia i zarysowania. W przypadku ewentualnego uszkodzenia można je pokryć farbą elewacyjną.

Wady. Na szczęście jest ich znacznie mniej niż zalet. Największą wadą donic stanowi ich niewielki wybór kolorystyczny – występują one tylko w trzech kolorach: czarnym, szarym i białym. Są to jednak na tyle uniwersalne kolory, że dopasują się do każdego wnętrza. Kiedy ustawiasz donice w miejscu, w którym są narażone na ciągły kontakt z wodą (kałuże, mokra trawa), należy je odpowiednio zabezpieczyć, iż może spowodować to uszkodzenia ich powierzchni zewnętrznej.

Przygotowanie donicy Stone do użytku.

Kluczem do idealnego przygotowania donicy to odpowiedni wsad dla roślin. A będą to:  kamienie, keramzyt, siatka cieniująca, piasek gruboziarnisty i ziemia. Należy pamiętać jednak, że wszystkie produkty muszą być proporcjonalnie dobrane do wielkości donicy.

Donice balkonowe – Aranżacja – przeznaczenie i wykorzystanie.

Wnętrza. Donice balkonowe są idealnym dopełnieniem każdego wnętrza, do czego przyczynia się obecnie modny styl loftowy. Pasują one jednak do każdego stylu. Ze względu na ich lekkość będą świetną alternatywą dla donic betonowych – możesz przestawiać je do woli!

Zewnątrz. Jeśli uwielbiasz donice o surowych formach, donice balkonowe są stworzone dla Ciebie! Sprawdzą się one w otoczeniu bujnej zieleni – zarówno w ogrodach, jak i na tarasach oraz balkonach. Donice Stone są uniwersalną ozdobą każdej przestrzeni. Ich lekkość i różnorodność zastosowania sprawiają, iż są obecnie jednymi z częściej wybieranych produktów.

 Donice balkonowe Stone – Luigi to świetna ozdoba, a także alternatywa dla donic betonowych.