Donica aluminiowa – Apollo 19 Mobile

Donica szara wysoka Apollo 19 mobile to produkt niezastąpiony wszędzie tam, gdzie konieczne są częste zmiany aranżacji przestrzeni.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

29

Rodzaj podstawy

Bez nóżek, Z nóżkami

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Bez nóżek
Z nóżkami
  • *Rodzaj podstawy

    Reset options

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donica aluminiowa Apollo 19 mobile

Donica szara wysoka Apollo 19 mobile to wyjątkowy produkt, który znajdziesz w naszym sklepie. Zapewni ona każdemu najwyższy poziom użytkowania oraz łatwy dostęp do wszystkich pielęgnowanych roślin. Razem z innymi doniczkami z serii Apollo będzie tworzyła piękną aranżację dla tarasów, ogrodów oraz mieszkań. Sprawdzi się również jako pojedyncza ozdoba. Duży wybór kolorystyczny oraz wykończeniowy produktów powoduje, że każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.

Aluminiowe donice z kółkami – przygotowanie do użytku, aranżacja i wykorzystanie

Donice na kółkach nie różnią się w przygotowaniu od donic bez nich. Wystarczy zakupić w odpowiedniej do wielkości donicy komponenty: siatkę cieniującą, kamienie, keramzyt, piasek gruboziarnisty, ziemię… i gotowe!

Donica szara wysoka to bez wątpienia idealny produkt dla każdego. Sprawdzi się ona nie tylko na zewnętrzach – ogrodach, tarasach czy miejscach publicznych, ale równie dobrze w pomieszczeniach zamkniętych – mieszkaniach, domach czy wielkopowierzchniowych biurach. Ten wariant oferujemy dostępny z nóżkami lub zasłoniętymi na 2 sposoby (do wyboru) kółkami, które ułatwią przestawianie donicy. Co więcej, każda donica posiada otwory odpływowe oraz ocieplona jest styropianem.

Doniczki aluminiowe można zakupić we wszystkich kolorach palety RAL oraz wybrać ich wykończenie – matowe lub na połysk. Co ciekawe, aluminium, z którego powstają donice jest materiałem niezwykle odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Nie straszne mu: siarczysty deszcz, ulewy, mrozy, wahania temperatur oraz promieniowanie UV. Właśnie dzięki tym właściwościom donica szara wysoka będzie doskonałym produktem do przestrzeni otwartych.

Donica szara wysoka Apollo 19 mobile – jedna donica, wiele możliwości

Czarna donica na kółkach doskonale podbije piękno naszych roślin. Bez względu na to, czy naszą hodowlą będą rośliny ozdobne, czy jadalne, sprawdzi się ona do każdej z nich. Bardzo często o ich wyborze decyduje uniwersalność – zimą, kiedy nie chcemy, aby nasze rośliny zmarzły, z łatwością zabierzemy donicę do wnętrza. Latem z kolei, bez problemu wystawimy na zewnątrz. Doniczki będą doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych ogrodników – wszystko dzięki łatwemu przygotowaniu do użytku. Przygotowanie to polega jedynie na prawidłowym wypełnieniu wnętrza donicy.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donica szara wysoka Apollo 19 mobile

Donica aluminiowa – Apollo 19 Mobile

11 111,00  Select options