Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 6

L2300 x W500mm H400mm 27kg 430l

Donica plastikowa Emilio 6 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 230 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 27 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

TARAS W NOWEJ ODSŁONIE

Plastikowa donica XXL o bardzo dużej pojemności, oryginalnym kształcie i soczystym, połyskującym odcieniu. Doskonale sprawdzi się jako element ozdobny firmowego lub przydomowego tarasu. Jej podłużna forma stanowi wyjątkową inspirację do tworzenia zielonych kompozycji, składających się z kilku rodzajów roślin. Dostępna w szerokiej palecie barw, doda otoczeniu elegancji i stylu.

TRWAŁOŚĆ & FUNKCJONALNOŚĆ

Donica Emilio 3 została wykonana z wyjątkowo odpornego na uszkodzenia, ale jednocześnie lekkiego plastiku – mieszanki najlepszej jakości szklanej maty, żelkotu i żywicy. Dzięki wyjątkowym właściwościom nadaje się do dekorowania zarówno pomieszczeń wewnątrz budynków, jak i otwartych przestrzeni.