Donica aluminiowa na kółkach – Fabio Mobile

L1000 x W800mm H600mm 46kg 465l

Donica Fabio Mobile wykonana jest z aluminium.

Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 60 cm
Wysokość z wbudowanymi kółkami: 62,5
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 46 kg

Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Utrzymanie ogródka w dobrym stanie jest niezwykle ważne. Estetyczny zieleniec pozwoli na wypoczynek osobom, które w nim przebywają. W organizacji ogrodu może okazać się pomocna donica do kwiatów na kółkach. Przykładem jest donica aluminiowa Fabio Mobile.

Donica na kółkach aluminiowa Fabio Mobile – nowoczesność i wygoda

Donica na kółkach stanowi bardzo ciekawy punkt każdego ogrodu, który zaprojektowaliśmy w nowoczesnym stylu. Jej minimalizm sprawia, że nie „rzuca się w oczy”, lecz dyskretnie eksponuje zasadzone w niej rośliny. Oprócz formy produktu, nowoczesny jest również materiał, z którego został on wykonany. Wyrób  stworzono bowiem z aluminium. Ponadto opisywana donica na kółkach posiada interesujące rozwiązania pomagające w utrzymaniu roślin w dobrym stanie. Przykładem są odpływy odprowadzające nadmiar wody, która może zostać wykorzystana np. do podlania trawnika. Dodatkowo wspomniany element wystroju ogrodu może być z łatwością przemieszczany, dzięki dołączonym kółkom. Pozwala to na częste zmiany aranżacji terenu.

Donice do ogrodu – Wysoka jakość wykończenia

Donica aluminiowa Fabio Mobile wykonaliśmy z wysokiej jakości aluminium. Zaletą materiału jest jego ponadprzeciętna trwałość. Świadczy o tym fakt, że jest on wykorzystywany m. in. przy produkcji samochodów i samolotów. Metal ten cechuje się bowiem wysoką odpornością na szkodliwe działanie wody. Aluminium jest ponadto kilkakrotnie lżejsze od stali, gdyż charakteryzuje się mniejszą gęstością. Opisywana donica na kółkach może przybierać różne kolory za sprawą malowania proszkowego. Dzięki temu zostaje nałożona na nią trwała powłoka pozbawiona smug czy zacieków, odporna na promieniowanie UV. Jej barwa może być dowolna, pod warunkiem, że pochodzi ona z palety RAL. Ponadto ścianki donicy są wyłożone dwucentymetrową warstwą styropianu, co pozwala na zatrzymanie ciepła.

Jak przygotować donicę do użytku?

Donica na kółkach musisz odpowiednio przystosowana do zasadzenia w niej roślin. Poniżej zamieściliśmy w punktach proces jej przygotowania:

             • wyłożenie dna kamieniami w celu dociążenia donicy
             • wsypanie keramzytu, który zatrzyma wilgoć potrzebną rośliną
             • nałożenie maty cieniującej zabezpieczającą keramzyt przed zmieszaniem się z piaskiem i ziemią do kwiatów
             • wsypanie odpowiednio dobranej ziemi do kwiatów
             • zasadzenie wybranej rośliny.