Donica aluminiowa – Alessio 17

L1800 x W1800mm H1000mm 130kg 2560l

Donica Alessio 17 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 180 cm
Szerokość: 180 cm
Wysokość: 100 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 5 mm
Waga: 130 kg

Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica metalowa dla drzewek Cubi 17 wykonana z aluminium to piękno w swojej czystej postaci. Idealnie podkreśla piękno zasadzonych w niej roślin i świetnie nadaje się jako element ozdobny ogrodu, parku czy deptaka. Donice wysokie aluminiowe są bardzo odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV czy opady deszczu i śniegu. Te donice ogrodowe mrozoodporne mogą bez problemu pozostać na zewnątrz przez cały rok, bez względu na pogodę.

Donica metalowa dla drzewek – Trwałe i eleganckie donice

Donica metalowa dla drzewek zrobiona z blachy aluminiowej, wykonana została z odpowiednio dobranego stopu glinu połączonego z innymi materiałami. Producent donic dodaje do niej także cyrkon. W wyniku tego sprawia,  że aluminiowe duże donice na zewnątrz są bardzo lekkie, trwałe i wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu blachy o grubości 5 mm korzenie zasadzonych w niej większych krzewów czy drzewek są dobrze chronione przed nagłymi zmianami temperatur.

Blacha aluminiowa pomalowana metodą proszkową posiada idealnie gładką powierzchnię. Dzięki temu, nie ma na niej szczelin oraz porów, w które mogłaby wnikać woda. Aluminiowe duże donice na taras nie łuszczą się więc i nie pękają, dzięki czemu prezentuje się nienagannie przez bardzo długi czas. Ich powierzchnia jest także bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jeśli pojawią się na niej zabrudzenia wystarczy przetrzeć doniczkę wilgotną ściereczką. Ogromną ich zaletą jest także to, że nie wymagają one konserwacji oraz szczególnej pielęgnacji. Z aluminium wytwarzane są także mniejsze donice do kwiatów.

Uniwersalne możliwości aranżacyjne

Donica metalowa dla drzewek może zostać pomalowana na dowolnie wybrany kolor z palety RAL, zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Dzięki temu z łatwością można dopasować ją do aranżacji ogrodu. Ich nowoczesny kształt i minimalistyczny charakter sprawiają, że świetnie sprawdzą się jako nowoczesne donice ogrodowe. Są to przedmioty obok, których z pewnością nie można przejść obojętnie. Donica metalowa czarna będzie doskonale podkreślała piękno krzewów oraz drzewek dekoracyjnych w niej zasadzonych. Dzięki swojej prostocie są idealnym rozwiązaniem dla miłośników nienachalnych dodatków. Duże donice są lekkie, dzięki czemu nie ma obaw, że uszkodzą powierzchnię, na której się znajdują.

Przed zasadzeniem do nich roślin trzeba odpowiednio przygotować donicę, aby miały one odpowiednie warunki do rozwoju. Dno pojemnika warto wyłożyć kamieniami, które zapewnią odpowiedni drenaż korzeni. Na kamienie należy położyć matę cieniującą i doniczkę należy wypełnić ziemią zmieszaną z piaskiem gruboziarnistym w proporcjach dopasowanych do jej wielkości. Dzięki temu możliwy będzie odpowiedni dostęp powietrza. W tak przygotowanym podłożu każda roślina będzie z pewnością doskonale rosła i się rozwijała.