Donica betonowa – Matino

L2000 x W500mm H500mm 240kg 500l

Donica Matino wykonana z betonu (ultra betonu).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 200 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 240 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Nowoczesna donica betonowa

Osiągnięcie ponadczasowego wyglądu ogrodu oraz zapewnienie jego funkcjonalności i oryginalności to tylko nieliczne cele jak stawiają sobie jego właściciele. Osiągnięcie takiego efektu czasami jest prostsze, niż się nam wydaje, a czasem wymaga kreatywności i niecodziennego podejścia. Wszystko, do czego dążymy, zależy w dużej mierze, od naszego pomysłu oraz stylu, w jakim chcemy, aby ogród był prowadzony.

Nowoczesna donica betonowa MATINO i jej gładka struktura, nadaje ogrodom ponadczasowego i nowoczesnego wyglądu. Możliwość połączenia go z innymi materiałami sprawia, że wpasuje się w każdy klimat i nada ogrodowi nieco przestronności. Wykorzystanie donic betonowych MATINO to jeden z najlepszych sposobów na wprowadzenie nuty modernizmu i luksusów w nasz ogród.

Świetnie pasuje do każdego zakątku ogrodu

Nowoczesna donica betonowa MATINO to produkt najwyższej jakości, który jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez użytkowników. Donica wykonana z najwyższej jakości ultra betonu, jest autorskim rozwiązaniem o niespotykanych właściwościach. Kształt donicy oraz duża wielkość sprawia, że posadzimy w niej zarówno mniejsze jak i większe rośliny oraz stworzymy różne kompozycje. Jest bardzo wysoce odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, mróz oraz wysokie temperatury, dzięki czemu radzi sobie w każdych warunkach. Jej zaokrąglony kształt sprawia że, świetnie się wpasuje zarówno przed budynkiem, na tarasie, jak i w samym ogrodzie. Nowoczesna donica betonowa MATINO ma nietypowy wygląd, dostępna jest w trzech podstawowych kolorach a jej wymiary pozwalają na kreatywną aranżację w tworzeniu wielu kompozycji. Ciężar donicy dla wielu może być problematyczna, jednak nie będzie stanowić łatwego celu dla wandalów czy złodziei.

Ultra wytrzymały i naturalny

Zaletami ultra betonu jest przede wszystkim wysoki współczynnik odporności na zginanie, który sprawia, że pomimo niesprzyjających warunków będą one nam służyć latami i wyglądać naturalnie. Świetnie radzi sobie z promieniowaniem UV oraz warunkami atmosferycznymi i wodą, przez co niestraszne mu żadne środowisko. Atutem tego rozwiązania jest również niesamowita gładkość, jaką uzyskuje się, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz mikroskopijnych drobin używanych w przygotowywaniu betonu. Jedyna wadą, jaką donica betonowa posiada  to dość duża waga, która w wielu przypadkach i tak jest zaletą. Najważniejszym elementem jest odpowiednie przygotowanie donicy do uprawy, które zapewni nie tylko zdrowie roślinom, ale również sprawi, że donica będzie służyć latami.

Szczegóły dotyczące tego procesu znajdziesz tutaj.