Donica betonowa – Margherita

Ø700 H600mm 63kg 100l

Donica Margherita wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 70 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 63 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica betonowa, ogrodowa – GRECKA KLASYKA W TWOIM OGRODZIE

Betonowa donica o uroczym kształcie greckiej wazy, wnosi do otoczenia powiew starożytnej klasyki i egzotycznego stylu. Smukła linia w niczym nie ujmuje stabilności – stworzona z betonu Margherita jest ciężka i mocna, dzięki czemu nawet obsadzona dużymi roślinami gwarantuje doskonałą podporę i uniemożliwia przewrócenie. Dostępna w bieli, czerni i szarości donica subtelnie wkomponuje się w każdą przestrzeń ogrodu czy patio.

MOC W NOWOCZESNYM WYDANIU

Donica z betonu to produkt najwyższej jakości. Dzięki wyjątkowej trwałości materiału jest odporna na mrozy, wilgoć i inne negatywne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Duży ciężar własny sprawia, że nawet przy silnych wiatrach donica jest stabilna i gwarantuje bezpieczeństwo roślin.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,