Wyczyść
    Reset options

Donica betonowa – Leocadia

89kg 123l

Donica Leocadia wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Leocadia 1000 o wymiarach 1000x400xh:400, waga 103 kg, pojemność 123 l
Leocadia 1200 o wymiarach 1200x400xh:400, waga 119 kg, pojemność 149 l
Leocadia 1500 o wymiarach 1500x400xh:400, waga 144 kg, pojemność 187 l
Leocadia 1800 o wymiarach 1800x400xh:400, waga 168 kg, pojemność 220 l
Leocadia 2000 o wymiarach 2000x400xh:400, waga 185 kg, pojemność 252 l

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

LEOCADIA to donica betonowa ogrodowa o klasycznym, prostokątnym kształcie i prostej, minimalistycznej linii. Produkt charakteryzuje się wyjątkową stabilnością i uniwersalnym designem. Jest wykonywany z ultra betonu, dostępnego w kolorze białym, szarym i czarnym. Szczególnie pięknie prezentuje się w połączeniu z intensywnie zieloną roślinnością, na przykład wysokimi trawami czy gatunkami o dużych liściach.

Donica LEOCADIA – możliwości zastosowania

Donice betonowe to produkty o eleganckim i ponadczasowym designie. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w przestrzeni publicznej – na placach, w parkach, na dziedzińcach budynków użyteczności publicznej czy pomiędzy wieżowcami. Odnajdują się także w bardziej kameralnych miejscach, na przykład na tarasach, w ogrodach czy przy wejściach do różnego typu obiektów. Ponieważ donica betonowa ogrodowa LEOCADIA ma prosty, podłużny kształt z łatwością dopasowuje się do dowolnej aranżacji. Wybrany model jest również dostępny w wielu wariantach pojemności, wobec czego sprawdzi się nie tylko przy klasycznych małych roślinach, ale również przy krzewach i drzewkach.

Donica LEOCADIA – praktyczne właściwości ultra betonu

Leocadia to donica betonowa ogrodowa wykonana z materiału określanego mianem ultra betonu. Surowiec ten jest wyjątkowo odporny na zginanie i ściskanie, czyli większość uszkodzeń mechanicznych. Charakteryzuje go również wytrzymałość na mróz oraz promieniowanie UV. Donice z ultra betonu są bardzo ciężkie, co jest jednocześnie wadą i zaletą. Nie stanowią one łatwego celu dla złodziei i wandali, a także nie poddają się silnym porywom wiatru. Potrzebują jednak solidnego podłoża, a ich przenoszenie wymaga zastosowania odpowiednich do tego celu środków i urządzeń. Mimo to, betonowe donice to inwestycja, która odpłaca się pięknym i niewymagającym szczególnej konserwacji wyglądem na lata.

Donica LEOCADIA – przygotowanie do użytkowania

Bardzo istotny dla efektownej prezencji tego elementu aranżacyjnego jest również dobór rozmiaru donicy do dostępnej przestrzeni oraz planowanej roślinności, dlatego model Leocadia dostępny jest w kilku wariantach różnej długości. Aby donica Leocadia cieszyła pięknym, nieskazitelnym wyglądem przez wiele lat należy zadbać o jej prawidłowe ustawienie. Szczegóły dotyczące przygotowania donicy do dalszego użytkowania znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Długość

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,