Donica betonowa Grande

Ø1500 H500mm 270kg 700l

Donica Grande wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 150 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 270 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica GRANDE z ultra betonu

Donica GRANDE z ultra betonu wyróżnia się zjawiskowym, nowoczesnym designem i starannym wykonaniem. Duża biała donica o pojemności aż 700 litrów może stanowić wyjątkową ozdobę ogrodu i każdej miejskiej przestrzeni. Wielka donica w kolorze szarym lub antracytowym doskonale wpisze się w każdy nowoczesny design. W każdym z trzech kolorów doskonale komponuje się z zielenią trawy, krzewów i drzew oraz z kwiatami w każdym kolorze. Żeby uniknąć nieodwracalnych uszkodzeń, donice GRANDE wykonujemy z otworami odpływowymi. Należy je ustawić na podłożu przepuszczającym wodę, bądź doposażyć je w opcjonalne gumowe nóżki, które uniosą całą konstrukcję, a samej dekoracji dodadzą lekkości i subtelności.

Donica GRANDE – wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji ogrodu i wnętrza

Masywna, estetycznie i starannie wykonana donica GRANDE doskonale sprawdza się w wielu  aranżacjach. Stanowi wyjątkową ozdobę ogrodu, tarasu, dziedzińca, sprawdza się doskonale w otwartej miejskiej przestrzeni czy w parkach. Przez swoje pokaźne gabaryty i dużą wagę donica GRANDE przeznaczona jest  tylko na zewnątrz. Dostępna jest w trzech ponadczasowych kolorach – białego betonu, w klasycznej betonowej szarości oraz w kolorze antracytu.

Duża biała donica pięknie odznacza się wśród zieleni w ogrodzie czy w parku. Donica w kolorze szarym stanowi estetyczne, subtelne uzupełnienie miejskiej przestrzeni – placów, dziedzińców, deptaków. Donice wykonane z czarnego betonu doskonale wpisują się w nowoczesną estetykę architektury – doskonałe przed wejście do firmy, na dziedzińcu czy budynku. Ci, którzy posiadają duży ogród, mogą cieszyć się wyjątkowym designem donic GRANDE.

Ultra beton – materiał wyjątkowy

Donice GRANDE są wykonane z wytrzymałego i bardzo estetycznego materiału, jakim jest beton Ultra High Performance Concrete (UHPC). Jest on odporny na wszelkie oddziaływanie warunków atmosferycznych – mróz, promieniowanie UV. Tworzywo niemalże pozbawione jest wad. Dobrze spełnia wymagania stawiane towarom luksusowym. Zalety ultra betonu czynią duże donice GRANDE doskonałym wyborem do niezadaszonych przestrzeni – beton ten doskonale znosi nawet duży mróz, intensywne promieniowanie UV czy oddziaływanie wody oraz każdym innych warunków atmosferycznych. Duża biała donica nie tak łatwo się zabrudzi, czarnej nie grozi powstanie nieestetycznych, jasnych zacieków. Materiał nie jest zupełnie pozbawiony wad. Ponieważ donice GRANDE mają dużą masę nie nadają się do ozdabiania balkonów czy podwieszanych tarasów.

Szczegóły przygotowania donicy do użytkowania znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,