Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 5

L800 x W800mm H800mm 18kg 480l

Donica plastikowa Marco 5 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 80 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 18 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

ZIELONA ARANŻACJA MARZEŃ

Średniej wielkości donica z odpornego na uszkodzenia plastiku. Jej uniwersalna forma kostki wkomponuje się w każdą przestrzeń – firmowy taras, przydomowy ogród, elegancką salę konferencyjną czy nowoczesny salon. Duża pojemność pozwoli na eksperymentowanie z roślinnymi kompozycjami, a możliwość wyboru dowolnego koloru z szerokiej palety barw pomoże stworzyć aranżację idealną.

ROŚLINNA KOMPOZYCJA POD KONTROLĄ

Donica z mieszanki maty szklanej, żelkotu i żywicy nadaje się do uprawy każdego gatunku roślin. Dodatkową ochronę sadzonek – szczególnie tych, które są wystawione na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i temperatury – gwarantują specjalne otwory odprowadzające nadmiar wody w dnie oraz styropian, którym wypełnione są boczne ściany donicy.