Donica aluminiowa – Edoardo 4

L2000 x W500mm H600mm 37kg 550l

Donica Edoardo 4 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONIC:
Długość: 200 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 37 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Długa doniczka aluminiowa Edoardo 4 to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Produkujemy ją w standardzie z otworami odpływowymi, trwała i solidna jest doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest to przykład doskonałego połączenia funkcjonalności z estetyką. Edoardo 4 to donica wykonana z aluminium – materiału do zadań specjalnych, który jest trwały i odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu donice do kwiatów doskonale sprawdą się zarówno wewnątrz domu, jak i poza nim.

Długa doniczka aluminiowa Edoardo 4 – wykorzystanie w aranżacji

Edoardo 4 to długa doniczka, która ma bardzo duży potencjał aranżacyjny. Ze względu na fakt, że wykonana z aluminium doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego – można z powodzeniem postawić ją w ogrodzie, na balkonie lub na patio. Będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. Uzupełniona w dobrze dobraną roślinność z pewnością będzie stanowiła przykuwający oko element całości. Minimalistyczny design, jednolita barwa i struktura będą doskonale podkreślały piękne i różnorodne aranżacje kwiatowe. Chociaż solidna, sprawia ona wrażenie bardzo lekkiej.

Donice do ogrodu Edoardo 4 – zalety materiału

Długa doniczka Edoardo 4 wykonana z aluminium. Metal ten charakteryzuje się wieloma zaletami i jest szeroko wykorzystywany we wzornictwie użytkowym.

Donice wykonane z aluminium są bardzo odporne na trudne warunki atmosferyczne – zarówno na mróz, jak i działanie promieni UV. Właśnie dlatego z powodzeniem możesz je umieścić w ogrodach lub na tarasach. Piękny prostokątny minimalistyczny kształt donicy Edoardo 4 sprawia, że będzie ona doskonałym rozwiązaniem do surowych nowoczesnych aranżacji. Dodatkową zaletą jest także, wynikająca z możliwości aluminium, szeroka paleta kolorystyczna. Za niewielką opłatą możemy otrzymać wersję pomalowaną na jeden z metalicznych lub matowych kolorów z palety RAL. Dodatkowo zastosowanie malowania proszkowego sprawia, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia. Powłoka zewnętrzna aluminiowej donicy jest niesamowicie trwała, a przy tym bardzo estetyczna.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,