Donica aluminiowa – Edoardo 4

Długa doniczka aluminiowa Edoardo 4 to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Produkowana w standardzie z otworami odpływowymi

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

37

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Długa doniczka aluminiowa Edoardo 4 to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Produkujemy ją w standardzie z otworami odpływowymi, trwała i solidna jest doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest to przykład doskonałego połączenia funkcjonalności z estetyką. Edoardo 4 to donica wykonana z aluminium – materiału do zadań specjalnych, który jest trwały i odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu donice do kwiatów doskonale sprawdą się zarówno wewnątrz domu, jak i poza nim.

Długa doniczka aluminiowa Edoardo 4 – wykorzystanie w aranżacji

Edoardo 4 to długa doniczka, która ma bardzo duży potencjał aranżacyjny. Ze względu na fakt, że wykonana z aluminium doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego – można z powodzeniem postawić ją w ogrodzie, na balkonie lub na patio. Będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. Uzupełniona w dobrze dobraną roślinność z pewnością będzie stanowiła przykuwający oko element całości. Minimalistyczny design, jednolita barwa i struktura będą doskonale podkreślały piękne i różnorodne aranżacje kwiatowe. Chociaż solidna, sprawia ona wrażenie bardzo lekkiej.

Donice do ogrodu Edoardo 4 – zalety materiału

Długa doniczka Edoardo 4 wykonana z aluminium. Metal ten charakteryzuje się wieloma zaletami i jest szeroko wykorzystywany we wzornictwie użytkowym.

Donice wykonane z aluminium są bardzo odporne na trudne warunki atmosferyczne – zarówno na mróz, jak i działanie promieni UV. Właśnie dlatego z powodzeniem możesz je umieścić w ogrodach lub na tarasach. Piękny prostokątny minimalistyczny kształt donicy Edoardo 4 sprawia, że będzie ona doskonałym rozwiązaniem do surowych nowoczesnych aranżacji. Dodatkową zaletą jest także, wynikająca z możliwości aluminium, szeroka paleta kolorystyczna. Za niewielką opłatą możemy otrzymać wersję pomalowaną na jeden z metalicznych lub matowych kolorów z palety RAL. Dodatkowo zastosowanie malowania proszkowego sprawia, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia. Powłoka zewnętrzna aluminiowej donicy jest niesamowicie trwała, a przy tym bardzo estetyczna.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
długa doniczka Edoardo 4

Donica aluminiowa – Edoardo 4

100,00