Donica betonowa Hydra 3

Ø1200 H1000mm 528kg 960l

Donica Hydra 3 wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 120 cm,
Wysokość: 100 cm.
Waga: 528 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Designerskie donice

Ponadczasowy design

Designerskie donice z ultra betonu są doskonałym wyborem przy aranżacji wszelakich przestrzeni zewnętrznych. Piękne żłobienia w połączeniu z trwałym materiałem nie tylko zapewnią niekonwencjonalny wygląd ale także wysoką funkcjonalność produktu na lata. Donica HYDRA 3 wraz z piękną zielenią zapewni wpisanie się w minimalistyczne trendy architektoniczne, ponadczasowy i uniwersalny styl. Dzięki swojej prostej formie i uniwersalnym kolorom można je dowolnie łączyć z innymi popularnymi materiałami, na przykład drewnem i stalą.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Designerskie donice z ultra betonu są świetną alternatywą dla zwykłych donic ogrodowych. Przypadną do gustu zwłaszcza miłośnikom funkcjonalnych a zarazem niebanalnych rozwiązań. Donice te świetnie sprawdzą się jako ozdoby przed budynkiem lub po prostu jako upiększenie ogrodu. Uniwersalne kolory zapewniają dowolność doboru roślinności, można także dowolnie komponować ze sobą różne warianty donic. Zapewni to niepowtarzalność projektu. Designerskie donice z ultra betonu świetnie wpisują się także w ekologiczne aspekty życia. Nie tylko są trwałe i mrozoodporne ale dzięki ponadczasowym kształcie i kolorze nigdy nie wyjdą z mody. Można dzięki nim stworzyć zarówno minimalistyczne przestrzenie ale także zwariowane i pełne życia aranżacje. W tym przypadku ograniczenie stanowi tylko wyobraźnia.

Właściwości materiału

Niewątpliwą i największą zaletą tych designerskich donic jest trwałość materiału z którego zostały wykonane. Ultra beton jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, jest także mrozoodporny. Zatem bez przeszkód donice mogą zdobić ogród przez cały rok. Materiał ten ma też bardzo dużą wytrzymałość na zginanie i ściskanie w porównaniu do zwykłego betonu, jest to zdecydowanie inwestycja na długie lata. Kolejnym plusem, a zarazem minusem, jest waga produktu. Dzięki dużemu ciężarowi donice są bardzo stabilne jednak może to stanowić problem przy przestawieniu donic lub stosowaniu ich na balkonach. Designerskie donice z ultra betonu można wykonać w trzech kolorach co dla niektórych również jest wadą. Jednak kolory te są bardzo uniwersalne i ponadczasowe.

Aby zapewnić możliwe długą trwałość donic należy je odpowiednio przygotować do użytkowania.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,