Donica metalowa – corten Cecilia 7 Mobile

Ze względu na właściwości, jakie posiada corten donice Cecilia 7 mobile z niego wykonane są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

90

Rodzaj podstawy

Imitacja nóżki, Kółka zakryte

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Imitacja nóżki
Kółka zakryte
  • *Rodzaj podstawy

    Reset options

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Corten donice Cecilia 7 mobile

Coraz większą popularnością cieszy się materiał, jakim jest corten donice z niego wykonane są nie tylko wytrzymałe, ale i bardzo efektowne. Świetnie prezentują się na otwartej przestrzeni ogrodu, a także na tarasach i balkonach. Z powodzeniem wykorzystać je można również jako elementy dekoracyjne przestrzeni publicznych. Wyróżniają się one dość sporą wagą, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich przypadkowe przewrócenie. Sprawia to, że są to doskonałe donice metalowe, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Właściwości cortenu

Ze względu na właściwości, jakie posiada corten donice z niego wykonane są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Na ich powierzchni pojawia się warstwa patyny, która odpowiedzialna jest za ich niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Rdzawy kolor przyciąga uwagę, a dodatkowo patyna na powierzchni donic zabezpiecza je przed działaniem wilgoci i rozwojem korozji. Doskonale sprawdzają się one jako donice mrozoodporne, które można pozostawić na zewnątrz przez cały rok, także zimą. Warstwa patyny świetnie maskuje drobne uszkodzenia oraz zrysowania. Ostateczny kolor, jaki uzyskają donice zewnętrzne duże z cortenu jest trudny do przewidzenia. Nie jest to jednak ich wada, ponieważ zapewnia to oryginalny i niepowtarzalny wygląd.

Corten donice uniwersalne i ponadczasowe

Corten to bez wątpienia wyjątkowy materiał, z jakiego można zrobić donice. Zapewnia nie tylko doskonały wygląd, ale również wytrzymałość i trwałość. Wykonane ze stali corten donice mogą być ponadczasową ozdobą każdej przestrzeni. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że patyna może spływać wraz z opadami deszczu powodując tym samym powstawanie plam na podłożu. Są one jednak możliwe do usunięcia za pomocą specjalistycznych środków chemicznych, dzięki czemu można się ich pozbyć. Donice na kółkach dają ogromne możliwości aranżacyjne ze względu na to, że można je łato przesuwać w inne miejsce. Możliwości te są zwiększone poprzez to, że przyszły Użytkownik może wybrać jedną z w dostępnych opcji wykończenia podstawy.  Do tego, aby rośliny rosły w nich prawidłowo konieczne jest ich właściwe wypełnienie. Na dnie należy rozłożyć kamienie oraz keramzyt. Całe wnętrza z kolei trzeba wypełnić ziemią i piaskiem gruboziarnistym. Do tak przygotowanej donicy można zasadzić wybrane rośliny kwitnące lub zielone.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
corten donice Cecilia 7 mobile

Donica metalowa – corten Cecilia 7 Mobile

11 111,00  Select options