Donica betonowa – Gulia

L1180 x W380mm H385mm 77kg 105l

Donica Gulia wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 118 cm
Szerokość: 38 cm
Wysokość: 38,5 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 77 kg

 

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

GULIA to betonowa doniczka z grupy donic podłużnych Long. Charakteryzuje się delikatnym, opływowym kształtem z dodatkiem rantu, który nadaje jej subtelność. Produkt sprawdza się w aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Dopełnione odpowiednim gatunkiem roślinności betonowe doniczki z tej serii mogą znacząco zwiększyć prestiż wykończenia każdego miejsca użyteczności publicznej.

Betonowe doniczki GULIA – jak je wykorzystać?

Betonowe doniczki to doskonałe rozwiązanie do wykończenia i udekorowania przestrzeni zewnętrznych. Model GULIA sprawdzi się na placach publicznych, w parkach, na dziedzińcach, w przejściach pomiędzy budynkami, na tarasach czy w ogrodach. W połączeniu z wysoką, subtelną roślinnością stworzy zielone ściany, służące do optycznego wydzielania przestrzeni. Ze względu na swój podłużny kształt najlepiej zaprezentuje się w zestawieniu z równoległa linią ścian i ogrodzeń.

Betonowe doniczki GULIA – jakie są ich walory praktyczne?

GULIA jest doniczką produkowaną z materiału nazywanego ultra betonem. Surowiec ten odznacza się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ściskanie i odkształcanie. Jest także obojętny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz, mróz czy promieniowanie słoneczne. Przy odpowiednim montażu doniczkom z ultra betonu nie zaszkodzą zmienne temperatury ani wilgoć. Model GULIA ze względu na swoją wagę nie stanowi również łatwego celu dla wandalów czy złodziei. Nie zaszkodzą jej także silne podmuchy wiatru czy zacinające opady. Ciężar doniczek betonowych przekłada się na ich solidność i stabilność. Waga może być jednak interpretowana również jako wada produktu, który niełatwo przenieść w nowe miejsce.

Montaż betonowych doniczek

Donice betonowe GULIA dostępne są w kolorze białym, szarym i czarnym, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do każdego typu przestrzeni, zaaranżowanej w dowolnym stylu. Dobór kolorystyczny doniczek to istotny aspekt ostatecznego efektu wizualnego, jednak znacznie ważniejszy jest prawidłowy montaż donic betonowych. Aby nie zaszkodziła im gromadząca się we wnętrzu woda, doniczkom należy zapewnić swobodny odpływ nadmiaru wilgoci. Można zadbać o to na dwa sposoby – ustawiając donicę na podłożu przepuszczającym wodę lub decydując się na opcjonalne gumowe nóżki, które uniosą całą konstrukcję. Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytkowania znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,