Donica betonowa Hydra 1

Ø800 H700mm 228kg 260l

Donica Hydra 1 wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 80 cm
Wysokość: 70 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 228 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Betonowe donice ogrodowe

Dla osób wymagających i kochających ponadczasowy design betonowe donice ogrodowe HYDRA 1 będą doskonałym wyborem. To produkty luksusowe z najwyższej półki cenowej. Łączą w sobie aspekty praktyczne i niepowtarzalny wygląd. Dostępne są w trzech wariatach kolorystycznych – białym, szarym i czarnym. Dzięki czemu łatwo dopasować je do otoczenia.

Wykorzystanie donic HYDRA 1 w aranżacjach

Betonowe donice HYDRA 1 ze względu na trwały materiał mogą znajdować się na zewnątrz przez cały rok. Są one trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dlatego często znajdują zastosowanie w ogrodach, parkach i przestrzeni miejskiej. Zasadzone w nich kwiaty upiększają otoczenie, w którym dominuje zabudowa industrialna. Często znajdują zastosowanie przy wejściach do budynków, kolumnach i na dziedzińcach. Jednak donice ogrodowe HYDRA 1 doskonale sprawdzają się także w prywatnych ogrodach. Dodają luksusu, upiększają podwórko i nadają mu szyku. Pięknie prezentują się w sąsiedztwie drewna i metalu.

HYDRA 1 – Dekoracja ogrodu

Betonowe donice ogrodowe to inwestycja na lata. A dzięki neutralnym odcieniom będą pasowały do każdego stylu. Warto zasadzić w nich nie tylko kwiaty, ale i trawy, które doskonale prezentują się na lekkim wietrze. Główną zaletą donic z betonu jest ich trwałość na warunki atmosferyczne. Dzięki temu mogą stać na zewnątrz cały rok. Należy jedynie zadbać o odpływ wody, ponieważ zamarznięta woda może wyrządzić wiele szkody wewnątrz donicy.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Właściwości materiału

Betonowe donice ogrodowe wykonane zostały ze specjalnie opracowanego dla naszej firmy materiału, jakim jest Ultra High Performance Concrete (UHPC). Jest bardzo odporny na zginanie (14,0 N/mm2) w porównaniu do betonu zwykłego (1,5 N/mm2). Ponadto jest wytrzymały na ściskanie (ponad 139 N/mm2), gdzie w betonie z dodatkiem białego cementu odporność wynosi 134,3 N/mm2. Nie tylko niezwykła wytrzymałość wyróżnia betonowe donice, ale także wysoka wartość wizualna produktów wykonanych z UHPC. Ponadto donice te są mrozoodporne, odporne na działanie promieniowania UV oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym wody i śniegu.

Betonowe donice ogrodowe mają jednak wadę – nie powinny być wykorzystywane na balkonach czy podwieszanych tarasach. Ich ciężar może stanowić zagrożenie dla takich konstrukcji. Dla niektórych także wadą jest ograniczona paleta kolorystyczna, ponieważ betonowe donice ogrodowe występują w kolorze białym, szarym i czarnym. Jednak są to uniwersalne barwy, które łatwo można wykorzystać w każdej aranżacji.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,