Donica aluminiowa – Vittorio 1

L400 x W400mm H800mm 13kg 120l

Donica Vittorio 1 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 13 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

ALUMINIOWA SMUKŁA DONICA VITTORIO 1

Aluminiowa smukła donica Vittorio 1 to produkt o prostym i nowoczesnym stylu, w rozmiarze uniwersalnym – średnim. Bardzo dobrze wyglądają w niej drobne i delikatne kwiaty. Ze względu na materiał, z jakiego została wykonana, jej przemieszczanie nie stanowi żadnego problemu. Jest lekka i zgrabna, dostępna w pełnej gamie kolorów palety RAL, dlatego bez problemu wkomponuje się w każde otoczenie.

DONICE DO OGRODU – ARANŻACJA I PRZEZNACZENIE

Gdzie aluminiowa smukła donica będzie wyglądała najlepiej? Ze względu na swoją elegancką prostotę dobrze wygląda zarówno na balkonie lub w ogrodzie, jak i w nowocześnie urządzonym mieszkaniu. Dobrze będą w niej wyglądać delikatne kwiaty. Dzięki swojej uniwersalności znajdzie zastosowanie w każdych warunkach. Zarówno aranżacje z kilku donic, jak i jedna, samotna donica dopasowana do otoczenia potrafią cieszyć oko.

MATERIAŁ

Nasze donice do kwiatów została wykonana z aluminium. Jest to ogromnym atutem. Dzięki temu może ona stać w wilgotnym miejscu i być narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jest odporna na korozję, mróz i promieniowanie UV. Świetnie będzie sprawdzać się w ogrodzie. Jest również odporna na stłuczenia, więc podwyższenia nie są jej straszne.

 Szeroki wachlarz kolorów zawdzięczamy malowaniu metodą proszkową, którą możemy się cieszyć w wydaniu matowym oraz błyszczącym, jak tylko chcemy. Farba jest naprawdę trwała.

Jedyną słabą stroną materiału jest to, że nie jest odporny na odkształcenia i rozcięcia. To zupełnie naturalnie w przypadku materiałów wykonanych z metali. Naprawa może wymagać pomocy specjalisty, ale możemy również sami poradzić sobie z kryzysem za pomocą „super glue” lub masy epoksydowej.

PRZYGOTOWANIE DO UŻYTKOWANIA

Co trzeba zrobić, aby nasza aluminiowa smukła donica, była gotowa do użytku? Ze względu na lekkość materiału z którego zrobiona jest donica, należy ją „sprowadzić na ziemię”. Aby to zrobić wystarczy umieścić kamienie na dnie donicy. W przypadku żywych roślin po kamieniach musi znaleźć keramzyt, który zapewni naszym roślinkom odpowiednie nawodnienie. Kolejnym krokiem jest umieszczenie siatki cieniującej i ziemi, która może być wymieszana z piaskiem gruboziarnistym i oczywiście posadzenie roślin i kwiatów. I już możemy się cieszyć wspaniałym widokiem własnej aranżacji.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,