DONICE NA KÓŁKACH

Zobacz pozostałe
donice

MOBILNE DONICE NA KÓŁKACH

Donice na kółkach nadają się nie tylko na taras, balkon czy do ogrodu. Fantastycznie sprawdzą się również w różnego rodzaju pomieszczeniach. Pojemniki wykonane z aluminium można dopasować do każdego wnętrza, bez względu na jego wymiary. Kolor oraz faktura też nie będą stanowiły problemu. W naszej ofercie dostępne są donice we wszystkich kolorach palety RAL, co sprawi, że bez problemu można dobrać odpowiedni kolor. Donice z cortenu na kółkach także świetnie się sprawdzają zarówno w przestrzeni wewnętrznej jak i zewnętrznej. Pięknie wyglądają w pomieszczeniach o wystroju industrialnym. Ogromną zaletą tego typu pojemników jest ich mobilność. Są lekkie, więc bez problemu można zmienić miejsce ich pobytu w zależności od upodobań gospodarza. Nasze donice na kółkach są stylowe, trwałe i funkcjonalne.

ZASTOSOWANIE DONIC NA KÓŁKACH Z ALUMINIUM LUB CORTENU
Zastosowanie kółek niezwykle ułatwia mobilność tych donic. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które znacznie ułatwia zmianę aranżacji wnętrza poprzez przemieszczanie donicy w różnorakie miejsca w budynku. Donice na kółkach idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci. Ze względu na łatwe ich przemieszczenie możemy w razie potrzeby przestawić donicę, tak aby nie stanowiła żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa dziecka. Donice z aluminium doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni i w każdym stylu. Doskonałe będą ulokowane w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Donice mobilne z cortenu można zastosować w ostatnio często spotykanym stylu industrialnym inaczej nazywanym stylem loft. Taki styl dominował dawniej tylko w pracowniach artystów zaś od niedługiego czasu wprowadza się go również do wnętrz mieszkalnych. Donice na kółkach są także doskonałe w takich miejscach jak restauracja, studio fotograficzne, recepcja hotelowa czy sala konferencyjna w firmie. Reasumując, są stworzone do miejsc gdzie często dokonywane są zmiany wystroju w zależności od potrzeb użytkowników.

Przydatne Informacje o Donicach na Kółkach

Jeśli projektujesz ogród lub pragniesz upiększyć taras kwiatami, pamiętaj o właściwym doborze donic. Tutaj znajdziesz bogaty wybór asortymentu wykonanego z trwałych materiałów w atrakcyjnych formach.