Donica betonowa La Piccola – ultra beton

Ø580 H480cm 68kg 70l

4 056,54zł

Donica La Piccola wykonana z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 68 kg, a wymiary : średnica: 58 cm, Wysokość: 48cm.

MAŁA DONICE – WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Donica z ultra betonu La Piccola to jeden  z najmniejszych modeli z rodziny Polymaxform. Nasz stylowy model świetnie komponuje się z innymi elementami małej architektury i rewelacyjnie prezentuje się w domowych altanach, ogrodach, tarasach i balkonach. La Piccola doskonale sprawdza się także w otwartych i zamkniętych wnętrzach biznesowych – na dziedzińcach restauracji, przed budynkami komercyjnymi oraz w hotelach.

DESIGN I TRWAŁOŚĆ

Design naszej donicy betonowej określamy jako klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu. Właśnie takie wzornictwo sprawia, że model Piccola nie poddaje się upływowi czasu i przepięknie prezentuje się zawsze – po mimo zmieniających się trendów stylistycznych. O jej wyjątkowym charakterze decyduje doskonała jakość wykonania oraz bardzo ultra-odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Kolor Donicy

Biały, Czarny, Szary

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.