Donica plastikowa z w??kna szklanego – Emilio 1

H800cm 17kg 160l

2 382,51zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:90cm, szerokość:25cm, wysokość: 80.

NOWY WYMIAR DEKORACJI

Ta plastikowa donica o ciekawym, wydłużonym kształcie na planie prostokąta idealnie nadaje się do tworzenia mobilnych, zielonych ścian – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL – od stonowanych szarości, do szalonych czerwieni i żółci – sprawia, że może być ona wykorzystana jako ozdoba w domu, biurze, restauracji, czy galerii handlowej.

TRWAŁOŚĆ & BEZPIECZEŃSTWO

Donica wykonana została z wytrzymałego plastiku – mieszanki maty szklanej, żelkotu i żywicy. Wyposażenie jej w specjalne otwory w dnie oraz izolację ścian za pomocą styropianu stwarza bezpieczne i komfortowe warunki dla zasadzonych w niej roślin.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.