Donica betonowa Cristina

H500cm 80kg 95l

2 608,83zł

Donica Cristina jest wykonana z betonu (polimerobetonu). Występuje jest w trzech podstawowych kolorach : białym, szary i czarny. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to  : 80 kg, a wymiary : szerokość 50 cm, długość 50 cm, wysokość 50 cm.

Donica betonowa, tarasowa w kształcie kostki – ZIELONA GEOMETRIA

Betonowa donica o prostym, a jednocześnie zaskakująco interesującym kształcie kostki. Cristina dzięki swojemu stonowanemu kształtowi pasuje do każdej dekoracji roślinnej – podkreśli urodę awangardowych kompozycji i nie przyćmi najprostszych aranżacji z np. trawy. Jednocześnie prosty kwadratowy kształt gwarantuje jej poręczność – donica może z łatwością wypełnić nieporęczne zakamarki podwórza czy tarasu.

donice-betonowe-z-polimerobetonu-massimo-i-cristina

SIŁA Z POLIMEROBETONU

Donica z polimerobetonu z uwagi na swój ciężar najlepiej nadaje się do dekoracji na zewnątrz – w ogrodach, na podjazdach, patio czy tarasach. Dzięki doskonałej jakości i wysokiej odporności na mróz i uszkodzenia sprawdza się nawet w ciężkich warunkach klimatycznych, a dzięki dodatkowemu systemowi otworów odpływowych dba o kompleksowe nawilżenie roślin.

Donice betonowe ogrodowe martina i cristina białe przystań

Kolor Donicy

Biały, Czarny, Szary

Nóżki

Brak, Duże, Małe

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.