Donica betonowa Angelo

H500cm 150kg 240l

4 578,06zł

Donica Angelo jest wykonana z betonu (polimerobetonu). Występuje jest w trzech podstawowych kolorach : białym, szary i czarny. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to  : 150 kg, a wymiary : szerokość 50 cm, długość 120 cm, wysokość 50 cm.

Donica betonowa ogrodowa do dekoracji zewnętrznych – URODA ROŚLIN…

Betonowa donica z tradycyjnej grupy Long o średnich rozmiarach. Dedykowana do dekoracji zewnętrznych w ogrodach czy wśród biurowców, także w otoczeniu zagrożonym wandalizmem i kradzieżą. Mocna i stabilna, donica Angelo uniemożliwia przesunięcie czy przewrócenie, nawet gdy obsadzona jest wysokimi tujami oraz jałowcem. Pięknie prezentuje się także kompozycji z trawą – dzięki prostemu kształtowi nie przyćmi nawet tak delikatnej roślinności.

Donice betonowe Angelo czarne

… I MOC BETONU

Donica z polimerobetonu nadaje się do zastosowania nawet w trudnych warunkach klimatycznych – jest odporna na mróz, wilgoć, wiatr i uszkodzenia mechaniczne. Tradycyjne kolory bieli, czerni lub szarości i gładka struktura nadają donicy nie tylko eleganckiego charakteru, ale są też wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Kolor Donicy

Biały, Czarny, Szary

Nóżki

Brak, Duże, Małe

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.