Donica aluminiowa na kółkach Ivo Mobile

H600cm 21kg 214l

3 567,00zł

Donica Ivo Mobile wykonana jest z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 60cm, długość:60cm, wysokość:60cm.

Ivo Mobile to donice aluminiowe w formie kwadratu. Ta konstrukcja sprawia, że są one eleganckim i nienachalnym dodatkiem, podkreślającym unikalny charakter wnętrz biurowych oraz frontów budynków i kamienic. Dzięki zastosowanemu systemowi kółek, ich użytkownie jest niezwykle proste i przyjemne. Z kolei pojemność wynosząca niemal 214 l to gwarancja, że każda, nawet najbardziej okazała roślina, zmieści się do niej.

Donice aluminiowe Ivo Mobile

Kwadratowe donice Ivo Mobile zostały wyprodukowane z aluminium. Zastosowanie tego materiału sprawia, że są one nie tylko lekkie – ważą jedynie 21 kg – ale przede wszystkim wytrzymałe. Donice Ivo Mobile zostały wykonane z najwyższej jakość aluminium, dzięki czemu są one wytrzymałe na uderzenia, pękanie oraz działanie czynników atmosferycznych.  Z tego powodu można stosować je jako donice zewnętrzne, stojące przy wejściach do budynków oraz na dziedzińcach.

Bogaty wybór kolorów Ivo Mobile

Donice aluminiowe Ivo Mobile dostępne są we wszystkich barwach, występujących w palecie RAL. Ponadto, występują one w wysokim oraz średnim połysku, a także w macie. Taki wybór sprawia, że donice Ivo Mobile nadają się do wykorzystania niemal w każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz biurowców, jak i na zewnątrz. Doskonale podkreślają one pomieszczenia urządzone w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, jak i eleganckim.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.