Donica aluminiowa na kółkach Ernesto Mobile

H800cm 45kg 510l

3 864,66zł

Donica Ernesto Mobile wykonana jest z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 80cm, długość:100cm, wysokość:60cm.

Ernesto Mobile

To donice aluminiowe, oferujące minimalistyczną formę oraz możliwość zasadzenia nawet bardzo dużych roślin. Dzięki wykorzystaniu najlepszych gatunkowo materiałów oraz farb, są one doskonałym dodatkiem wystroju wnętrz biurowych o różnorakim przeznaczeniu i stylu urządzenia. Donice Ernesto Mobile to rozwiązanie, wydobywające unikalny charakter pomieszczeń minimalistycznych, eleganckich oraz nowoczesnych.

Donice na kółkach dla Twojej wygody

Ernesto Mobile to donice wykazujące się dość sporą wagą – ważą 45 kg. Jednak ich użytkowanie oraz przestawianie nie sprawia najmniejszych problemów, dzięki zestawowi kółek. To one pozwalają na szybkie i sprawne przesuwanie donicy bez potrzeby używania siły.

Ze względu na dużą pojemność, 510 l, Ernesto Mobile, jest idealny dla pokaźnych i rozrosłych roślin. Wysokie ścianki donicy sprawiają, że kwiaty nie przechylają się, a co za tym idzie, ryzyko ich upadku jest bardzo małe.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.