Donica aluminiowa Alessio 1

H500cm 12kg 110l

1 118,07zł

Donica Alessio 1 jest wykonana z aluminium. Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :12kg, a wymiary : długość:50cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica aluminiowa na taras i balkon – ZIELEŃ W KAŻDYM KĄCIE

Aluminiowa donica w prostym kwadratowym kształcie i niewielkich rozmiarach. Kojarzona przede wszystkim jako ozdoba tarasu, jednak równie dobrze sprawdzi się także w ogrodzie, na patio czy w zaciszu zamkniętych pomieszczeń. Subtelność Alessio 1 można podkreślić delikatnym metalicznym kolorem lub nadać jej charakteru wybraną soczystą barwą tęczy. Dzięki szerokiej gamie możliwości donica będzie pasować do każdej aranżacji.

ALUMINIOWA ODPORNOŚĆ

Donica z aluminium jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki pogodowe. Dzięki temu może z powodzeniem ozdabiać przestrzeń na otwartym powietrzu, zachowując idealny wygląd przez długi czas. Jednocześnie niewielki ciężar własny sprawia, że donica nie zagraża nawet najbardziej delikatnym podłogom.

Efekt Powierzchni

Mat, Półmat, Połysk

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.